Dance your home up

Sunday dance in just

days
hours
minutes
seconds
PRÁVE VYSIELAME!

SCHEDULE

 • KIZOMBA open level, 31.01.2021

  Užívajte si chvíle plné emócií a chytľavej hudby s jedným z najpopulárnejších tancov! Ponúkame vám online lekciu pre pokročilejších začiatočníkov bez ohľadu na to, či ste pár alebo jednotlivec. Osvojte si majstrovský footwork a partnerwork so zreteľom na vaše podnety a interakciu.

  7,00  pár/prihlásenie Rezervovať miesto
 • BACHATA open level, 31.01.2021

  Ponorte sa do vírov tanca so zmyselným romantickým tancom! Ponúkame vám online lekciu pre pokročilejších začiatočníkov určenú pre páry, ale aj jednotlivcov bez partnera. Vychutnajte si dokonalý footwork a partnerwork apriestor na vaše podnety a interakciu – to všetko jednoducho online!

  7,00  pár/prihlásenie Rezervovať miesto
 • SALSA OPEN LEVEL, 31.01.2021

  Podľahnite naplno kúzlu exotiky a temperamentného tanca! Ponúkame vám online lekciu pre pokročilejších začiatočníkov určenú pre páry, ale aj jednotlivcov bez partnera. Užívajte si prvotriedny footwork a partnerwork s priestorom na vaše podnety a interakciu.

  7,00  pár/prihlásenie Rezervovať miesto
 • KIZOMBA pre dámy, 31.01.2021

  Vychutnajte si vír tanca s naslovovzatými profesionálmi! Ponúkame vám online lekciu pre ženy s tanečníčkou Marou z Angoly, rodnej krajiny kizomby. Získajte základné pohybové návyky, upevnite si svoje tanečné sebavedomie a výraz a očarte všetkých dokonalou ladnosťou pohybov a nespútaným rytmom.

  5,00  osoba/prihlásenie Rezervovať miesto

SCHEDULE

FAQs

Čo sú to kredity a akú majú výhodu?

Kredity sú "interným platidlom" klubu La Bomba. Ich hlavným účelom je výrazné zjednodušenie nákupov pri opakovaných objednávkach.
Info o stave vašich kreditov, ako aj možnosť dopĺňania a prehľad/účel pohybov nájdete v časti "Kredity" v užívateľskej časti po prihlásení sa.
Držiteľom kreditov a opakovaným návštevníkom odporúčame aj možnosť trvalého prihlásenia (teda neodhlasovať sa z www.salsaonline.sk), svoju obľúbenú udalosť si tak môžete kedykoľvek zarezervovať za pár sekúnd (a bez potreby zadávania platobných údajov vždy a zakaždým).
Využitie kreditov sa vzťahuje na celú aktuálnu ponuku klubu La Bomba a kredity nie sú časovo obmedzené.

Môžeme sa tanečnej lekcie zúčastniť aj v prípade, že sme úplní začiatočníci?

Odporúčame vyberať si také lekcie, ktoré zodpovedajú vašim zručnostiam a očakávaniam. Avšak, samozrejme, zúčastniť sa môžete akejkoľvek tanečnej lekcie.

Je možné využit akékoľvek zľavy?

Zľavy sú ponúkané v rôznych formách, neváhajte odomknúť svoj prvý promo kód hneď po prvom nákupe 🙂

Je cena za lekcie uvádzaná za osobu alebo pár?

V popise konkrétnej udalosti nájdete informáciu o možnosti využitia zakúpených prístupov. Z princípu sa však ceny uvádzajú pre pár (párové tance/lekcie) alebo pre osobu (nepárové tance/lekcie). Ak je teda lekcia salsy 7€ a takúto lekciu absolvujete s partnerkou/partnerom, výsledná cena na osobu je €3,50.

Čo je Zoom a prečo to potrebujem?

Zoom je aplikácia, ktorá, už viac ako desaťročie, ponúka služby telekonferencií, chat-u a súvisiacich online/cloud služieb. Vzhľadom na vysoký stupeň kvality a užívateľskú spokojnosť sa táto aplikácia (pôvodom z USA) dostáva do povedomia širšej verejnosti najmä v časoch a okolnostiach poznačených obmedzeniami v cestovaní/stretávaní sa a pod.

Pre prenos obsahu, v ktorom je podstatné dosahovať najvyšší možný stupeň synchronizácie (tanec = obraz + zvuk) možno práve Zoom považovať za aktuálne najlepší dostupný nástroj.

Zoom vytvorí podmienky pre "online stretnutie", počas ktorého môžu účastníci komunikovať obrazom/zvukom/textom a to s mimoriadne nízkym oneskorením, napriek faktu, že účastníci môžu byť z rôznych kontinentov. Úplné oneskorenie prenosu nie je prakticky, ani teoreticky možné, čo však počas lekcií nepredstavuje prekážku (väčšinou jednosmerná komunikácia).

Zoom je za istých okolností možné využívať aj cez webový prehliadač, avšak odporúčame nainštalovanie aplikácie, ktorá vám ponúkne vyšší užívateľský komfort a lepšie ovládanie a stabilitu počas stretnutí.

Zoom je možné nainštalovať na takmer každom "smart" zariadení, odporúčame väčšie zariadenia (notebook, pc, tv...), vzhľadom na väčší obraz. Samotné používanie je veľmi intuitívne, odporúčame však nájsť si čas vopred na samotnú inštaláciu a prihlásenie sa do aplikácie. Stačí raz 🙂

Kde si môžem stiahnuť aplikáciu Zoom?

Odporúčame:
Google Play pre užívateľov zariadení so systémom Android;
App Store pre používateľov zariadení so systémom iOS;
Inštalačné súbory a aktualizácie sú dostupné aj na stránke Zoom.

Aplikácia Zoom je nainštalovaná, čo ďalej?

Aplikácia je prostriedok, ktorý Vás na udalosť dovezie, prihlásenie sa je kľúčom. V tejto časti nehovoríme o prihlásení sa na www.salsaonline.sk, ale o prihlásení sa do prostredia Zoom.

Aplikácia Zoom Vám ponúka po spustení pravdepodobne tieto možnosti:

 • Join Meeting (pridať sa na stretnutie) - pri prvom nastavovaní môžete túto možnosť ignorovať
 • Sign In (prihlásiť sa), zvoľte túto možnosť

V ďalšom okne mäžete uskutočniť samotné prihlásenie, pričom:

 1. ak ste Zoom už v minulosti využívali alebo máte už konto na portáli Zoom zriadené, zadajte svoje meno / heslo a prihláste sa. Môžete predtým zaškrtnúť aj možnosť "Keep me signed in"
 2. ak si potrebujete konto zriadiť, zvoľte "Sign Up Free". Po presmerovaní:
   • vyplňte požadované údaje (dátum narodenia, email).
   • vyriešte hlavolam, ktorý verifikuje, že nie ste robot 🙂
   • dokončite registráciu kliknutím na link, ktorý vám Zoom zašle
   • zapamätajte si prihlasovacie údaje 🙂

V oboch prípadoch (bod 1 aj bod 2) si môžete všimnúť ponuku prihlásenia cez sociálne siete. Môžete to využiť pre rýchlejšie prihlásenie/registráciu (predvyplní údaje, ktoré používate v sieti Gmail/Facebook). Následne môžete získané prihlasovacie údaje použiť na prihlásenie sa do aplikácie a mať to takto pripravené pre ďalšie využitie.

Ako prebiehajú online lekcie?

V stanovenom čase, prostredníctvom aplikácie ZOOM.

MORE QUESTIONS?

Scroll to Top